v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.05.03

Norway Grant projektas - “Įtraukimas per sportą vaikams turintiems sutrikusį vystymąsi”.
2022 met
ų balandžio paskutiniąją savaitę mūsų Gelgaudiškio „Šaltino“ specialiojo ugdymo centro mažieji sportininkai buvo pakviesti į Klaipėdos miestą dalyvauti šventėje, kurią mums surengė Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas kartu bendradarbiaujant su Klaipėdos “Medeinės” ir futbolo mokykla, vykdant Norway Grant projektą - “ Įtraukimas per sportą vaikams turintiems sutrikusį vystymąsi”. Vaikams tai buvo kupina įspūdžių ir naujų potyrių diena.

Mažieji sportininkai, kurių beje susirinko daugiau nei 100, džiaugėsi parengtomis sportinėmis užduotimis, turėjo galimybę susipažinti su futbolo meistrais- profesionalais, ir iš jų pasisemti sportinio įkvėpimo. Užduotys buvo įvairios: vienos jų reikalavo didelio susikaupimo ir tikslumo, kitos- buvo žaismingos ir linksmos. Labai džiaugiamės, kad profesionalūs Klaipėdos futbolininkai ne tik padėjo vaikams atlikti užduotis, tačiau ir dalinosi savo patirtimi ir sugebėjimais su mūsų centro vaikais. Šį nuostabų laiką mes užbaigėme apdovanojimais, kelione prie jūros ir galimybe pasisvečiuoti Klaipėdos jūrų muziejuje ir delfinariume, kur turėjome unikalią progą išvysti delfinų pasirodymus. Tai vaikams sukėlė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir noro labiau pažinti gyvūnus- delfinus, ruonius. Noriu padėkoti visiems Norway Grant dalyviams ir rengėjams už šią nuostabią šventę ir bendrystę, tačiau labiausiai džiaugiuosi mūsų centro sportininkais, kurie yra ne tik puikūs atletai ir ištvermingi tokioje ilgoje kelionėje, tačiau yra mandagūs, gerai besielgiantys jaunieji sportininkai.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos